• В Париже задержаны семь подозреваемых в расстреле редакции Charlie Hebdo

    Глава МВД Франции объявил о задержании семерых человек по подозрению в причастности катаке на редакцию сатирического издания Charlie Hebdo в столице Франции.Об этом сообщает информационное агентство РИА Новости.Напомним, ранее были опровергнуты данные о поимке  подозреваемых в одном из домов города Реймса (расположенного в 150 км от столицы Франции в сторону Бельгии).

    Опубликовано 08.01.2015 13:36 Подробнее ...

Стан Балуха різко погіршився. У ШІЗО його тримають на хлібі і воді


Стан здоров’я українського політв’язня Володимира Балуха різко погіршився

Про це в Facebook написала уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова. Об этом сообщает avianews.in.ua со ссылкой на СМИ.

Денісова повідомила, що Балуху постійно продовжують термін утримання у штрафному ізоляторі, хоча по російському законодавству він становить лише 15 діб.

"Володимира містять в ШІЗО колонії в жахливих умовах на воді та хлібі... В умовах штрафного ізолятора у Володимира Балуха значно погіршився стан здоров’я. У нього набрякли ноги, що може свідчити про проблеми з нирками", — зазначила Денісова.

  • Володимира Балуха затримала ФСБ вранці 8 грудня 2016 року після того, як він вивісив над своїм будинком у Криму прапор України й "перейменував" свою вулицю на вулицю Героїв Небесної Сотні.
  • Балуха засудили на 3 роки та 7 місяців позбавлення волі нібито за зберігання боєприпасів на горищі.
  • Окупаційний суд ухвалив ще один вирок Балуху - на 5 років колонії.
  • У лютому 2019 року Балуха вивезли з Сімферопольського СІЗО у невідомому напрямку.
  • Пізніше стало відомо, що політв’язня перевели із СІЗО у Твері до колонії.
  • 25 квітня 2019 року підконтрольний Росії "Верховний суд" Криму продовжив термін перебування в колонії Балуха.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/05/14/stan_balukha_rizko_pogirshyvsya_u_shizo_yogo_trymayut_na_khlibi_i_vodi”

Вход

Меню пользователя

 

Attack INFO